SERVIS JÍZDNÍCH KOL OLOMOUC

ŠPIČKOVÉ VYBAVENÍ SERVISU

Jako jeden z mála servisů v Olomouckém kraji jsou vám k dispozici rovnou dva mechanici. Ve spolupráci s profesionálním servisním nářadím firmy Park Tool, Enduro, Shimano, Sram atd. a s využitím vnitřní myčky na kola, jsme schopni odbavovat opravy vašich strojů v daleko rychlejším čase než na jaký jste zvyklí u konkurence.

Samozřejmě, že i tak je pořád nejdůležitějším parametrem kvalita odvedené práce. Pravidelné školení v novinkách, používání originálních náhradních dílů, neustálé investování do nového nářadí a kvalitních mazadel je naší přidanou hodnotou. Věříme v kvalitu námi odvedené práce, která je zároveň naším koníčkem. Dáváme přednost kvalitě, která se často skrývá v detailech. S ostatními proto nikdy soupeřit cenou nebudeme. O vaše kolo se staráme jako o své vlastní.

I sebešikovnější mechanik končí tam, kde jeho nářadí. Proto u nás najdete stahováky i na méně známé výrobce klik, diagnostiku pro sady Shimano E-tube Di2, elektrokola Levo, Turbo a Vado, lisy a stahováky na ložiska Enduro, tenzometr pro výplety a jiné specifické nástroje.

Máte-li kolo jakékoliv jiné značky než Specialized, nemusíte mít strach. Mezi nápisy na trubkách rozdíli neřešíme a rádi tak budeme opravovat i kola jiných výrobců. U velmi starých kol je však na místě zvážit, zda-li cena opravy nepřesáhne samotnou cenu opavovaného kola.
Kola do servisu přijímame i špinavá. Na jeho umytí jsme vybaveni servisní myčkou. Nemáte-li tedy doma vhodné podmínky pro mytí kola, je možné se domluvit i na pravidelném umytí a namazání např. po závodech, špatném počasí apod. 

Nově jsme i partnerským servisním místem pro kola zakoupená přes internetového prodejce Mall.cz a TSBohemia.cz

Na veškeré servisní práce poskytujeme záruku 14 dnů od data opravy.

 

CENÍK TLUMENÍ:

Přibližný ceník oprav vidlic, tlumičů, teleskopických sedlovek najdete níže. Většinu těchto komponentů již dnes posíláme do autorizovaných servisních center přímo u dovozce, kde se o opravu postarají speciálně vyškolení mechanici. Záruka na jejich práci a nové těsnění anebo od koupě nového kola je vždy 90dní. V rámci prodloužení životnosti těsnění na vašem tlumení doporučujeme nepoužívat čističe jako Cyklostar apod., anebo tyto části po mytí vždy dokonale opláchnout vodou a namazat konzervačními spreji určených na kluzáky a gufera.

Servis po 150 hodinách provozu, nebo po 1 roce. Dle toho co nastane dřív.
Serviz zahrnuje rozebrání, vyčištění, výměnu těsnění a oleje, kompletaci a kontrolu funkce. 

vidlice a tlumiče Suntour

1.300 Kč

vidlice a tlumiče Manitou

1.500 Kč

vidlice a tlumiče Rock Shox 1.500 Kč
vidlice a tlumiče DT Swiss 1.900 Kč
vidlice a tlumiče Fox 2.500 Kč
vidlice a tlumiče s technologií Brain 3.000 Kč

 

CENÍK SERVISNÍCH PRACÍ

hodinová sazba servisních prací (účtovací jednotka 15 minut = 110 Kč ) 440 Kč
umytí a namazání kola 110 Kč
základní servis - seřízení všech řadících a brzdových komponent                  400-600 Kč

kompletní servis - kompletní rozebrání, namazání, seřízení

1.000-1.500 Kč

 

KONTAKT NA NAŠE MECHANIKY:

Pro konzultace, objednávky a jiné informace kontaktujte prosím přímo mechaniky:

Ondřej Šenk        tel: 776 734 794                   Karel Slezáček     tel: 603 219 828

 

Chcete-li se dozvědět více o námi používaných produktech. Klikněte na odkazy níže:

http://www.endurobearings.cz

http://www.morganblue.cz

http://www.parktool.com

http://www.cyklonaradi.cz